Herezje czas zacząć…

Powrót BIOHeretics (+ Konkurs)

Witajcie…

Czuję się, jakby minęły wieki, od kiedy napisałem to słowo po raz ostatni. I w sumie, nic dziwnego; Stary blog zawiesił swoją działalność we wrześniu 2015 roku. To już 10 miesięcy, od kiedy BIOHeretics przestało publikować nowe artykuły. Ale nie ma się co martwić. W końcu, po tych 10 miesiącach zmagań, problemów, ale również naszych małych i większych zwycięstw, jesteśmy tu, dla Was, i naprawdę wierzymy, że utrzymamy się teraz jak najdłużej.

W tym poście chciałbym zawrzeć kilka fundamentalnych informacji dotyczących startu nowej witryny. Niektóre rzeczy zostały przeniesione, inne dopiero powstają, a jeszcze inne… zniknęły z baz BIOHeretics. Lecz omówmy wszystko po kolei:

1. Seria „Turniej Nowego Atero” aktualnie zawieszona

Z perspektywy czasu, seria „Turniej Nowego Atero” wydała się mi, i części składu, trochę nieprzemyślana. Walki prowadzone w tym formacie najlepiej nadawały się do przedstawienia w formie animowanej, nie pisemnej. Poza tym, faktyczny system turniejowy wypadał blado, z racji każdorazowej potrzeby opisania walczących już wcześniej kombatantów. Dlatego Turniej został zawieszony do momentu, w którym nie znajdziemy lepszego sposobu na jego przedstawienie.

2. Nowe projekty BIOHeretics

Jak pewnie niektórzy z Was już zauważyli, stare BIOHeretics w większości opierało się na fanowskich teoriach dotyczących uniwersum BIONICLE. Jednak, jeśli mam być szczery, nie sądzę, żeby tak  wąska tematyka wystarczyła na długo. Nie zrozumcie mnie źle, teorie dalej będą się pojawiały, jednak nie będą one jedyną formą kontentu. Wraz z zespołem zamierzamy wprowadzić różnorakie felietony, jak również dodatkowe projekty, które zostaną ogłoszone już niedługo. Na razie powiem tylko, że mamy zamiar zająć się książkami i komiksami z serii BIONICLE. A kto wie, może zrobimy coś więcej…

3. Strona jest nadal w trakcie prac

Jak widzicie, nasz nowy layout jest w pełni autorski, co z jednej strony bardzo mnie cieszy (Nie powiem, czuję ogromną satysfakcję), ale z drugiej strony jest źródłem wielu problemów. Mianowicie, część funkcji strony może nie działać (Najczęściej wyświetlą się odpowiednie komunikaty), a strona w wersji mobilnej nadal pozostawia wiele do życzenia (W szczególności strona główna). Tak więc, jeśli natraficie na jakiekolwiek błędy na stronie, proszę wysłać informacje na adres webmaster@bioheretics.pl. W najbliższym czasie powinien ruszyć również formularz zgłoszeń błędów.

Ze spraw organizacyjnych to wszystko, jednak zostańcie do końca, ponieważ mamy dla Was konkurs!

Konkurs na fanowską teorię:

Żeby wziąć udział wystarczy napisać fanowską teorię dotyczącą uniwersum BIONICLE. Tylko tyle! Tematyka dowolna, ale pamiętajcie: im ciekawsza praca, tym lepiej. Jedynym warunkiem do spełnienia jest minimum 300 słów na pracę, ale nie bójcie się pisać więcej; Nie ma górnej granicy. Prace należy wysyłać na adres contest@bioheretics.pl do dnia 30 września 2016. Dokładne informacje dotyczące terminów konkursu, jak również zasad oceniania znajdziecie w Regulaminie.

A oto nagrody:

contest1

 

Wszystkie nagrody są w fabrycznym, zapieczętowanym, stanie, więc nie musicie się martwić o to, że dostaniecie w konkursie używany przedmiot jako nagrodę.

Dodatkowo, najlepsza praca zostanie opublikowana na blogu, a 4 wyróżnione również zostaną wykorzystane przez redakcję.

Przypominam jeszcze raz, czas macie do 30 września. Pióra (czy tam klawiatury) w dłoń i niech wygra najlepszy!

Także to tyle na dzisiaj, mam nadzieję że nie jesteście zawiedzeni skromnym otwarciem strony. Przygotujcie się jednak na wysyp nowej treści, który nastąpi już w tym tygodniu. Trzymajcie się ciepło i do przeczytania za tydzień!


Autor:
Opublikowano: 16-07-2016

Kategoria:
Tagi:
, , , , , , , , ,
Kluuucha-avatar

O Autorze


Ekscentryk, filantrop, milioner... Nie jestem żadnym z nich. Ale za to jestem wielkim pasjonatem uniwersum LEGO BIONICLE, a cóż ważniejszego jest w życiu niż pasja? Serią tą interesuję się od roku 2002, i od tego czasu wsiąkłem w jej historię tak bardzo, że nie wiem jak moje życie potoczyłoby się bez niej. Poza tym, interesuję się informatyką, grafiką komputerową i Pokemonami (Tak żeby wyjść na jeszcze większego nerda).

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
~llwyd Blaidd
7 lat temu

Jeśli chcesz, to mogę się zając robieniem animacji walk dla Turnieju Nowego Atero.

Smith
Smith
7 lat temu

Rozumiem, że fanowska teoria to taka jakby jeszcze nikomu nieznana historia Bionicle, np. co się działo z Toa Mata zanim przybyli na Mata- Nui. Czy można pisać jedynie w G1, czy G2 również będzie brane pod uwagę?