Konkurs BIOHeretics

Fanowskie teorie czytelników

Witajcie

Ostatni miesiąc dla BIOHeretics wiązał się z pracą w zawrotnym tempie. Z powodu długich prac nad stroną nie mogliśmy sobie pozwolić na jeszcze dłuższe przeciąganie premiery strony. Niestety, w tym pośpiechu nie dopracowaliśmy niektórych rzeczy, które jeszcze w trakcie pierwszych tygodni musieliśmy nadrabiać. Teraz jednak, gdy wychodzimy na prostą, mamy zamiar nadrobić zaległości.

Z racji problemów z organizacją pracy, konkurs na BIOHeretics nie został poprawnie nagłośniony. Jednak dzisiaj podjęliśmy decyzję o przedłużeniu terminu składania prac do 30 września!

Konkurs na fanowską teorię:

Żeby wziąć udział wystarczy napisać fanowską teorię dotyczącą uniwersum BIONICLE. Tylko tyle! Tematyka dowolna, ale pamiętajcie: im ciekawsza praca, tym lepiej. Jedynym warunkiem do spełnienia jest minimum 300 słów na pracę, ale nie bójcie się pisać więcej; Nie ma górnej granicy. Prace należy wysyłać na adres contest@bioheretics.pl do dnia 30 września 2016. Dokładne informacje dotyczące terminów konkursu, jak również zasad oceniania znajdziecie w Regulaminie.

A oto nagrody:

 

contest1

Wszystkie nagrody są w fabrycznym, zapieczętowanym, stanie, więc nie musicie się martwić o to, że dostaniecie w konkursie używany przedmiot jako nagrodę.

Dodatkowo, najlepsza praca zostanie opublikowana na blogu, a 4 wyróżnione również zostaną wykorzystane przez redakcję.

Przypominam jeszcze raz, czas macie do 30 września. Pióra (czy tam klawiatury) w dłoń i niech wygra najlepszy!

Także to tyle na dzisiaj, mam nadzieję że nie jesteście zawiedzeni skromnym otwarciem strony. Przygotujcie się jednak na wysyp nowej treści, który nastąpi już w tym tygodniu. Trzymajcie się ciepło i do przeczytania za tydzień!


Autor:
Opublikowano: 07-08-2016

Kategoria:
Tagi:

Kluuucha-avatar

O Autorze


Ekscentryk, filantrop, milioner... Nie jestem żadnym z nich. Ale za to jestem wielkim pasjonatem uniwersum LEGO BIONICLE, a cóż ważniejszego jest w życiu niż pasja? Serią tą interesuję się od roku 2002, i od tego czasu wsiąkłem w jej historię tak bardzo, że nie wiem jak moje życie potoczyłoby się bez niej. Poza tym, interesuję się informatyką, grafiką komputerową i Pokemonami (Tak żeby wyjść na jeszcze większego nerda).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments