Konkurs BIOHeretics – Wyniki

Witajcie.
Dzisiaj mamy dla Was, a w szczególności dla piątki z Was, wspaniałe wieści. Zgodnie z regulaminem konkursu, dzisiaj przypada ogłoszenie wyników. Więc nie przedłużając, przejdźmy do rzeczy.

Na samym początku chciałbym podziękować wszystkim, którzy wysłali prace konkursowe. Wszystkie zgłoszenia były w pewien sposób unikatowe, jednak musieliśmy wybrać 4 wyróżnionych oraz zwycięzcę. Miejmy nadzieję, że w przyszłości kolejne konkursy na BIOHeretics będą dla Was szansą na pokazanie swoich umiejętności.

Teraz chciałbym ogłosić 4 wyróżnionych. Prace te wyróżniały się tematyką i podejściem do zagadnień fabularnych. W przyszłości planujemy wykorzystać te pomysły na stworzenie bardziej rozbudowanych tekstów (oczywiście nie bez zaznaczenia oryginalnego autora 🙂 ). Tak więc wyróżnieni, w kolejności alfabetycznej, to:

  • Jakub Kraszewski
  • Jakub Miednik
  • Kacper Okrój
  • Bartek Tatys

Gratulujemy całej czwórce, w przeciągu następnego tygodnia skontaktujemy się z Wami w sprawie nagrody.

Na koniec zostawiłem najważniejsze. Zwycięzcą konkursu zostaje…

 

  • Michał Kalicki, za swoją pracę pod tytułem “MASKA CZASU – czyli co?”!

 

Jego praca zostanie opublikowana jeszcze dzisiaj, w osobnym artykule na blogu. Przypominam również, że jako zwycięzca konkursu zdobywa nagrodę główną, czyli zestaw kart BIONICLE: Quest for the Masks! Wielkie gratulacje dla zwycięzcy!

 

To tyle na teraz, ale pamiętajcie, że jeszcze dzisiaj zostanie opublikowana praca Michała. Także dziękuję jeszcze raz wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, i powodzenia następnym razem. Do przeczytania za tydzień!


Autor:
Opublikowano: 09-10-2016

Kategoria:
Tagi:

Kluuucha-avatar

O Autorze


Ekscentryk, filantrop, milioner... Nie jestem żadnym z nich. Ale za to jestem wielkim pasjonatem uniwersum LEGO BIONICLE, a cóż ważniejszego jest w życiu niż pasja? Serią tą interesuję się od roku 2002, i od tego czasu wsiąkłem w jej historię tak bardzo, że nie wiem jak moje życie potoczyłoby się bez niej. Poza tym, interesuję się informatyką, grafiką komputerową i Pokemonami (Tak żeby wyjść na jeszcze większego nerda).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments