O nas, czyli czym jest BIOHeretics

BIOHeretics to nieoficjalna strona internetowa o tematyce BIONICLE, popularnej linii figurek wydawanej przez LEGO w latach 2001-2010 i wznowionej w 2015 roku, a następnie zakończonej w 2016. Pierwotnie BH poświęcone było wyłącznie teoriom związanym z fabułą serii (stąd nazwa – BIOHerezje), jednak obecnie rozszerzyła swój zakres tematów również o szeroko pojętą publicystykę – od felietonów o sprawach trapiących fandom począwszy, przez recenzje mediów osadzonych w tym uniwersum, na komentarzach do najświeższych informacji ze świata BIONICLE skończywszy.

Kluuucha-avatar

Sebastian "Kluuucha" Kobiela Administrator, Bbp_keymaster


Ekscentryk, filantrop, milioner... Nie jestem żadnym z nich. Ale za to jestem wielkim pasjonatem uniwersum LEGO BIONICLE, a cóż ważniejszego jest w życiu niż pasja? Serią tą interesuję się od roku 2002, i od tego czasu wsiąkłem w jej historię tak bardzo, że nie wiem jak moje życie potoczyłoby się bez niej. Poza tym, interesuję się informatyką, grafiką komputerową i Pokemonami (Tak żeby wyjść na jeszcze większego nerda).

Kontakt: kluuucha@bioheretics.pl
Wartunate-avatar

Wojciech "Wartunate" Zaremba Editor


Jeśli wydaje Wam się, że teorie polityczne to efekt pechowej zapałki wylosowanej na zebraniu, to macie rację - wydaje wam się. Więc jeżeli interesują Was, tak jak i mnie, analizy wojen i politycznych intryg oraz inne gdybania na temat społeczności świata BIONICLE, to śmiało mogę Was nazwać moimi Czytelnikami. Co po pracy? Przede wszystkim Gwiezdne Wojny, książki, filmy i komiksy.

Kontakt: wartunate@bioheretics.pl