Komiksy na BH

Pierwsze tłumaczenie komiksu

Witajcie.
Mamy dla Was świetną wiadomość – udało nam się opracować metody tłumaczenia komiksów oraz techniczne zaplecze strony, dzięki któremu będziecie mogli czytać komiksy BIONICLE po polsku online! Komiksy są w wysokiej jakości, więc, jeśli ładowanie grafik przez wasze łącze internetowe przeszkadza w szybkim czytaniu, macie również możliwość pobrania pliku PDF!

Wszystko jest dostępne w nowej zakładce menu o nazwie „Multimedia”, link macie również tutaj. Mam szczerą nadzieję, że wam się spodobają.

Jeśli będziecie chcieli zostawić komentarz do komiksu, taką możliwość macie na ostatniej planszy nazwanej „Nadejście Toa – Komentarze”. Tak więc, nie dodając nic więcej, zapraszam do czytania. Bawcie się dobrze!


Autor:
Opublikowano: 07-09-2016

Kategoria:
Tagi:

Kluuucha-avatar

O Autorze


Ekscentryk, filantrop, milioner... Nie jestem żadnym z nich. Ale za to jestem wielkim pasjonatem uniwersum LEGO BIONICLE, a cóż ważniejszego jest w życiu niż pasja? Serią tą interesuję się od roku 2002, i od tego czasu wsiąkłem w jej historię tak bardzo, że nie wiem jak moje życie potoczyłoby się bez niej. Poza tym, interesuję się informatyką, grafiką komputerową i Pokemonami (Tak żeby wyjść na jeszcze większego nerda).

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KluuuchaKonrad Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Konrad
Gość
Konrad

Czy dacie także komisy z serii ,,Ignition” ?