Dołącz do nas!

Rekrutacja do teamu BIOHeretics

Witajcie.

W pierwszej kolejności chcielibyśmy podziękować Wam, naszym wiernym czytelnikom, za zainteresowanie, jakie okazaliście BIOHeretics. Nigdy nie wolno zapominać, że to właśnie odbiorcy nadają sens jakiejkolwiek twórczej pracy. Wasze wsparcie w formie zarówno słów pochwały, jak i krytyki, okazało się nieocenione dla rozwoju strony i nie wiemy, jak poradzilibyśmy sobie bez Was.
Jednocześnie pragniemy przeprosić Was za pewien zastój w dostarczaniu przez nas nowej treści. Oczywiście spowodowane jest to w pewnym stopniu obowiązkami wynikającymi z roku akademickiego, a częściowo faktem, że ostatnimi czasy naszym priorytetem stały się tłumaczenia komiksów BIONICLE, ale przede wszystkim tym, że nasz team w gruncie rzeczy składa się z dość niewielkiej liczby osób, co zresztą mogliście zauważyć. W tym właśnie miejscu chcielibyśmy poprosić Was o pomoc. Jeśli ktokolwiek z was interesuje się grafiką, web-designem, tłumaczeniem (najlepiej z polskiego na angielski) lub szeroko pojętą publicystyką, zapraszamy w szeregi naszej redakcji.

Na chwilę obecną poszukiwani są:

  • tłumacze (z polskiego na angielski);
  • obsługa techniczna serwisu na silniku WordPress;
  • grafik komputerowy;
  • montażysta wideo;
  • wszyscy, którzy mają głowy pełne pomysłów, i są w stanie przelać je na papier;

Zapraszamy każdego, kto chciałby pomóc nam w rozwoju tego projektu. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres contact@bioheretics.pl. Miejmy nadzieję, że razem pozwolimy BIOHeretics wyjść poza scenę polską, by zaistniało na arenie światowej fandomu BIONICLE.


Autor:
Opublikowano: 18-11-2016

Kategoria:
Tagi:

Kluuucha-avatar

O Autorze


Ekscentryk, filantrop, milioner... Nie jestem żadnym z nich. Ale za to jestem wielkim pasjonatem uniwersum LEGO BIONICLE, a cóż ważniejszego jest w życiu niż pasja? Serią tą interesuję się od roku 2002, i od tego czasu wsiąkłem w jej historię tak bardzo, że nie wiem jak moje życie potoczyłoby się bez niej. Poza tym, interesuję się informatyką, grafiką komputerową i Pokemonami (Tak żeby wyjść na jeszcze większego nerda).

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
yanni
yanni
5 lat temu

zastanawiam się czy nie dołączyć do was

yanni
yanni
4 lat temu
Reply to  Kluuucha

dziękuję

yanni
yanni
4 lat temu
Reply to  yanni

kiedyś na pewno dołączę i jak to się robi

yanni
yanni
4 lat temu
Reply to  Kluuucha

udało mi się wysłać maila z prośbą o dołączenie

yanni
yanni
3 lat temu

ja mam dużo pomysłów do przelania na papier